Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -27kg
(Day 1)
1-2
Ferdig
Jakov Šalina
JJK ZADAR
Luko Mikulić JJK Tatami Seier på submission - 00:19
Boys Jiu-Jitsu / U8 (6-7) / -30kg
(Day 1)
2-1
Ferdig
Roko Zeko
JJK Factory Đakovo
Mislav Čagljević JJK Tatami Seier med poeng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U8 (6-7) / -23kg
(Day 1)
2
Ferdig
Leon Figecki
JJK Tatami
Seier med poeng - 02:00
Luka Bacalo JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
3
Ferdig
Stjepan Baričević
JJK Tatami
Luciano Santini JJK ZADAR Seier med poeng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U8 (6-7) / -20kg
(Day 1)
1-1
Ferdig
Stribor Kelava
JJK Tatami
Seier med poeng - 02:00
Ante Mihaljevic JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-2
Ferdig
Fran Vorkapić
JJK Lotus
Seier på submission - 01:45
ROKO Kraljevic JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
4
Ferdig
Ivano Mehicic
JJK Tatami
Marin Korica JJK ENSO Seier med poeng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -27kg
(Day 1)
1-3
Ferdig
Luko Mikulić
JJK Tatami
Seier på submission - 00:20
MIHAEL RAŠIĆ JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-3
Ferdig
Andrej Lokmić
JJK Factory Đakovo
Seier med poeng - 02:00
Luka Lokin HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -27kg
(Day 1)
1-4
Ferdig
Mateo Matanović
JJK Lotus
Seier på submission - 01:10
Dominik ĆULAP JJK Mangetsu
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -25kg
(Day 1)
1-6
Ferdig
Unknown User
JJK Factory Đakovo
Brigita Banović JJK Mangetsu Seier på submission - 00:25
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
5
Ferdig
Luciano Santini
JJK ZADAR
Seier med poeng - 02:44
Toni Rede JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-7
Ferdig
Mirko Pataki
JJK Factory Đakovo
Seier på submission - 01:20
Andrija Sekol HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-4
Ferdig
Jakov Donat Vidić
JJK ZADAR
Ante Lokin HAJJK Mladost - Alliance BD Seier med poeng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
6
Ferdig
Marin Korica
JJK ENSO
Seier på submission - 01:00
Leon Kopacevic JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-5
Ferdig
Fran Vorkapić
JJK Lotus
Andrej Lokmić JJK Factory Đakovo Seier med poeng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -27kg
(Day 1)
1-5
Ferdig
Luko Mikulić
JJK Tatami
Mateo Matanović JJK Lotus Seier på submission - 01:36
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -28kg
(Day 1)
8
Ferdig
Marija Rašić
JJK Mangetsu
Luna Balaic JJK Tatami Seier på submission - 01:28
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-8
Ferdig
Petar Duvnjak
HAJJK Mladost - Alliance BD
Seier med poeng - 02:00
Filipo Šilovinac JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-6
Ferdig
Ante Lokin
HAJJK Mladost - Alliance BD
Seier på submission - 00:44
Filip Čolaković JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
7
Ferdig
Luciano Santini
JJK ZADAR
Marin Korica JJK ENSO Seier på submission - 01:29
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-9
Ferdig
Mirko Pataki
JJK Factory Đakovo
Seier med poeng - 02:00
Maks Žigić HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -24kg
(Day 1)
2-8
Ferdig
Dominik Žužić
JJK Mangetsu
Matej Mitrović JJK Factory Đakovo Seier på submission - 01:04
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -28kg
(Day 1)
9
Ferdig
Petra Petrinjak
HAJJK Mladost - Alliance BD
Seier med poeng - 03:00
Lota Varjačić JJK ENSO
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-10
Ferdig
Fran Marolin
JJK Tatami
Petar Duvnjak HAJJK Mladost - Alliance BD Seier med poeng - 02:00
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -36kg
(Day 1)
2-11
Ferdig
Ella Jagic
HAJJK Mladost - Alliance BD
Laura Vičić JJK Pura Vida Cres Seier med poeng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -34kg
(Day 1)
11
Ferdig
TINO HORVAT
JJK Mangetsu
Borna Novak JJK Factory Đakovo Seier med poeng - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-7
Ferdig
Andrej Lokmić
JJK Factory Đakovo
Seier med poeng - 02:00
Ante Lokin HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -22kg
(Day 1)
1-12
Ferdig
Lucija Kelemen
JJK ENSO
Seier med poeng - 02:00
Vida Kordić JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -34kg
(Day 1)
12
Ferdig
Erik Smolčak
JJK Mangetsu
Seier på submission - 00:52
Domagoj Matasić HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -28kg
(Day 1)
1-14
Ferdig
Anastazija Vidovic
HAJJK Mladost - Alliance BD
Franka Zaro JJK ENSO Seier på submission - 01:21
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -28kg
(Day 1)
10
Ferdig
Luna Balaic
JJK Tatami
Seier med poeng - 03:00
Petra Petrinjak HAJJK Mladost - Alliance BD