Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -40kg
(Day 1)
2-33
Ferdig
Natali Zmaić
JJK Factory Đakovo
Leana Žunić JJK Lotus Seier med poeng - 03:05
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -36kg
(Day 1)
1-33
Ferdig
Nera Supina
HAJJK Mladost - Alliance BD
Katja Francem JJK Factory Đakovo Seier med poeng - 00:34
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -52kg
(Day 1)
2-35
Ferdig
Laura Kramaček
JJK Vinkovačke Rode
Seier på submission - 01:35
Zora Hranuelli HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -36kg
(Day 1)
1-34
Ferdig
Veronika Šantić
HAJJK Mladost - Alliance BD
Seier på submission - 02:44
Nika Vrbanić JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -55kg
(Day 1)
35
Ferdig
Noa Kermek
JJK ENSO
Borna Bionda JJK Factory Đakovo Seier på submission - 00:13
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -55kg
(Day 1)
36
Ferdig
Mislav Korica
JJK ENSO
Seier med poeng - 03:00
Mario Malinić JJK Kvarner
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -40kg
(Day 1)
2-34
Ferdig
Natali Zmaić
JJK Factory Đakovo
Leana Žunić JJK Lotus Seier på submission - 01:53
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -36kg
(Day 1)
1-35
Ferdig
Katja Francem
JJK Factory Đakovo
Matea Šutalo JJK Factory Đakovo Seier med poeng - 03:00
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -52kg
(Day 1)
2-36
Ferdig
Maja Pataki
JJK Tatami
Zora Hranuelli HAJJK Mladost - Alliance BD Seier med poeng - 03:00
Girls Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -57kg
(Day 1)
33
Ferdig
Anja Baković
HAJJK Mladost - Alliance BD
Sara Mikić FFV Universum Seier med poeng - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -66kg
(Day 1)
1-37
Ferdig
Fran Kapetan
JJK Factory Đakovo
Seier på submission - 01:14
Dominik Šekerija JJK Mangetsu
Girls Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / +57kg
(Day 1)
1-38
Ferdig
Antea Vresk
JJK ENSO
Nika Maltež JJK Pura Vida Cres Seier på submission - 01:21
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -55kg
(Day 1)
37
Ferdig
Nicolas Došen
JJK Mangetsu
Borna Bionda JJK Factory Đakovo Seier på submission - 00:30
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -60kg
(Day 1)
2-38
Ferdig
Petar Jurčić
JJK ENSO
Karlo Smolčec FFV Universum Seier med poeng - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -55kg
(Day 1)
38
Ferdig
Mislav Korica
JJK ENSO
Josip Brnjić JJK Vinkovačke Rode Seier med poeng - 03:00
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -36kg
(Day 1)
1-36
Ferdig
Veronika Šantić
HAJJK Mladost - Alliance BD
Seier med poeng - 03:00
Matea Šutalo JJK Factory Đakovo
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -38kg
(Day 1)
40
Ferdig
Fran Kovačev
JJK ENSO
Vanja Mandek JJK Vinkovačke Rode Seier på submission - 02:04
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -60kg
(Day 1)
2-40
Ferdig
Gabrijel Miholjek
JJK Factory Đakovo
Seier på submission - 02:29
Dean Kupina JJK Mangetsu
Girls Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / +57kg
(Day 1)
1-39
Ferdig
Nika Dujmović Trifunac
JJK ENSO
Antea Vresk JJK ENSO Seier på submission - 02:17
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -55kg
(Day 1)
39
Ferdig
Borna Bionda
JJK Factory Đakovo
Seier på submission - 00:09
Josip Brnjić JJK Vinkovačke Rode
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -52kg
(Day 1)
2-37
Ferdig
Laura Kramaček
JJK Vinkovačke Rode
Seier på submission - 01:55
Zora Hranuelli HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / +66kg
(Day 1)
1-41
Ferdig
Ivan Džimbeg
HAJJK Mladost - Alliance BD
Max Petrlić JJK Tatami Seier på submission - 00:22
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -60kg
(Day 1)
2-39
Ferdig
Karlo Smolčec
FFV Universum
Albert Supina HAJJK Mladost - Alliance BD Seier på submission - 01:18
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -38kg
(Day 1)
41
Ferdig
Rino Bulić
JJK ZADAR
Lovro Đumić JJK Factory Đakovo Seier med poeng - 03:26
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / +66kg
(Day 1)
1-42
Ferdig
Josip Golub
JJK Mangetsu
Dario Zunic HAJJK Mladost - Alliance BD Seier på submission - 00:43
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -38kg
(Day 1)
42
Ferdig
Krunoslav Lacković
JJK ENSO
Leon Dolić JJK Vinkovačke Rode Seier på submission - 01:04
Girls Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / +57kg
(Day 1)
1-40
Ferdig
Nika Maltež
JJK Pura Vida Cres
Antea Vresk JJK ENSO Seier med poeng - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -60kg
(Day 1)
2-41
Ferdig
Petar Jurčić
JJK ENSO
Dean Kupina JJK Mangetsu Seier på submission - 01:43
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -38kg
(Day 1)
43
Ferdig
Fran Sedlovski
JJK Mangetsu
Seier på submission - 02:40
Franjo Francem JJK Factory Đakovo
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -73kg
(Day 1)
2-43
Ferdig
Domagoj Begonja
JJK Vinkovačke Rode
Seier på submission - 00:16
Gabriel Banović JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -73kg
(Day 1)
2-44
Ferdig
Nikša Maltež
JJK Pura Vida Cres
Ivano Karlović JJK Factory Đakovo Seier med poeng - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -38kg
(Day 1)
44
Ferdig
Vanja Mandek
JJK Vinkovačke Rode
Lovro Đumić JJK Factory Đakovo Seier med poeng - 03:00