Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -50kg
(Day 1)
69
Ferdig
Dinko Burazin
JJK Tatami
Seier på submission - 00:57
Leon Horvat JJK ENSO
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -81kg
(Day 1)
2-66
Ferdig
Fran Petrović
JJK Arrow
Seier med poeng - 04:00
Ivan Barić JJK Vinkovačke Rode
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +73kg
(Day 1)
1-60
Ferdig
Noa Reljanović
JJK Vinkovačke Rode
Seier med poeng - 03:00
Paulo Benaš JJK Kvarner
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -60kg
(Day 1)
71
Ferdig
Mislav Grubanović
JJK Vinkovačke Rode
Mateo Kovačević FFV Universum Seier med poeng - 04:00
Men Jiu-Jitsu / U21 (18-20) years / -77 kg
(Day 1)
73
Ferdig
Antun Dubravčević
JJK Vinkovačke Rode
Franjo Marković FFV Universum Seier på submission - 01:04
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / +81kg
(Day 1)
2-63
Ferdig
Leo Žuža
JJK ZADAR
Seier med poeng - 04:00
Ivano Bačić JJK Kastav
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +73kg
(Day 1)
1-61
Ferdig
Lucas Srdoć
JJK Kastav
Seier med poeng - 03:45
Karlo Vitez Ju-jitsu Klub Ronin Gym
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / +81kg
(Day 1)
2-64
Ferdig
Mateo Matteoni
JJK Lotus
Seier på submission - 01:26
Eugen Bajlo JJK ZADAR
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -50kg
(Day 1)
70
Ferdig
Toni Matković
JJK Tatami
Seier med poeng - 04:00
Dinko Burazin JJK Tatami
Girls Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -57kg
(Day 1)
1-65
Ferdig
Vita Crkvenac
HAJJK Mladost - Alliance BD
Seier på submission - 01:46
Mia Stabile JJK Lotus
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +73kg
(Day 1)
1-62
Ferdig
Paulo Benaš
JJK Kvarner
Seier på submission - 00:18
Lucas Srdoć JJK Kastav
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -60kg
(Day 1)
72
Ferdig
Mislav Grubanović
JJK Vinkovačke Rode
Mateo Kovačević FFV Universum Seier med poeng - 04:00
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -81kg
(Day 1)
2-67
Ferdig
Teo Vuletić
JJK Tatami
Seier med poeng - 04:00
Stjepan Milić JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -81kg
(Day 1)
2-68
Ferdig
Fran Petrović
JJK Arrow
Ruben Erlić JJK Kastav Seier på submission - 00:48
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +73kg
(Day 1)
1-63
Ferdig
Noa Reljanović
JJK Vinkovačke Rode
Karlo Vitez Ju-jitsu Klub Ronin Gym Seier med poeng - 03:00
Girls Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -70kg
(Day 1)
2-73
Ferdig
Alba Bosnić
JJK Pura Vida Cres
Seier med poeng - 04:00
Sara Sutlović JJK ZADAR
Men Jiu-Jitsu / U21 (18-20) years / -77 kg
(Day 1)
74
Ferdig
Franjo Marković
FFV Universum
Seier med poeng - 05:00
Vlado Blažević JJK Factory Đakovo
Girls Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -57kg
(Day 1)
1-66
Ferdig
Anja Puljić
JJK ENSO
Vita Crkvenac HAJJK Mladost - Alliance BD Seier med poeng - 04:00
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -73kg
(Day 1)
75
Ferdig
Borna Vukašinović
JJK Tatami
Bruno Mirković FFV Universum Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:56
Men Jiu-Jitsu / U21 (18-20) years / -94 kg
(Day 1)
1-67
Ferdig
Dino Hraško
JJK Tatami
Toni Vuković JJK Vinkovačke Rode Seier på submission - 03:14
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -81kg
(Day 1)
2-69
Ferdig
Giuliano Boucaux
JJK Lotus
Seier med poeng - 04:00
Fran Petrović JJK Arrow
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -73kg
(Day 1)
76
Ferdig
Jakov Matišić
HAJJK Mladost - Alliance BD
Seier på submission - 00:26
Teo Rošoci JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -73kg
(Day 1)
77
Ferdig
Bruno Mirković
FFV Universum
Jakov Matišić HAJJK Mladost - Alliance BD Seier på submission - 00:32
Men Jiu-Jitsu / U21 (18-20) years / -77 kg
(Day 1)
1-68
Ferdig
Marcel Loncar
JJK Vinkovačke Rode
Marko Karlović JJK Factory Đakovo Seier med poeng - 05:00
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -73kg
(Day 1)
78
Ferdig
Borna Vukašinović
JJK Tatami
Seier på submission - 02:38
Teo Rošoci JJK Tatami
Girls Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -70kg
(Day 1)
2-74
Ferdig
Rubi Bosnić
JJK Pura Vida Cres
Seier med poeng - 04:00
Alba Bosnić JJK Pura Vida Cres
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -81kg
(Day 1)
2-70
Ferdig
Ivan Barić
JJK Vinkovačke Rode
Seier på submission - 00:51
Stjepan Milić JJK Mangetsu
Men Jiu-Jitsu / U21 (18-20) years / -69 kg
(Day 1)
1-69
Ferdig
Matko Crnoja
JJK Factory Đakovo
Marco Žunić JJK Lotus Seier på submission - 02:22
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -81kg
(Day 1)
2-71
Ferdig
Teo Vuletić
JJK Tatami
Seier med poeng - 03:06
Ruben Erlić JJK Kastav
Men Jiu-Jitsu / U21 (18-20) years / -77 kg
(Day 1)
1-70
Ferdig
Marko Karlović
JJK Factory Đakovo
David Reljanović JJK Vinkovačke Rode Seier på submission - 01:35
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -73kg
(Day 1)
79
Ferdig
Teo Rošoci
JJK Tatami
Bruno Mirković FFV Universum Seier på submission - 03:23
Men Jiu-Jitsu / U21 (18-20) years / -69 kg
(Day 1)
1-71
Ferdig
Marco Žunić
JJK Lotus
Seier på submission - 01:09
Mislav Žebić FFV Universum