Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -27kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Jakov Šalina
JJK ZADAR
Luko Mikulić JJK Tatami Vann på Submission - 00:19
Boys Jiu-Jitsu / U8 (6-7) / -30kg
(Day 1)
2-1
Färdig
Roko Zeko
JJK Factory Đakovo
Mislav Čagljević JJK Tatami Vann på poäng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U8 (6-7) / -23kg
(Day 1)
2
Färdig
Leon Figecki
JJK Tatami
Vann på poäng - 02:00
Luka Bacalo JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
3
Färdig
Stjepan Baričević
JJK Tatami
Luciano Santini JJK ZADAR Vann på poäng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U8 (6-7) / -20kg
(Day 1)
1-1
Färdig
Stribor Kelava
JJK Tatami
Vann på poäng - 02:00
Ante Mihaljevic JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-2
Färdig
Fran Vorkapić
JJK Lotus
Vann på Submission - 01:45
ROKO Kraljevic JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
4
Färdig
Ivano Mehicic
JJK Tatami
Marin Korica JJK ENSO Vann på poäng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -27kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Luko Mikulić
JJK Tatami
Vann på Submission - 00:20
MIHAEL RAŠIĆ JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-3
Färdig
Andrej Lokmić
JJK Factory Đakovo
Vann på poäng - 02:00
Luka Lokin HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -27kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Mateo Matanović
JJK Lotus
Vann på Submission - 01:10
Dominik ĆULAP JJK Mangetsu
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -25kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Unknown User
JJK Factory Đakovo
Brigita Banović JJK Mangetsu Vann på Submission - 00:25
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
5
Färdig
Luciano Santini
JJK ZADAR
Vann på poäng - 02:44
Toni Rede JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-7
Färdig
Mirko Pataki
JJK Factory Đakovo
Vann på Submission - 01:20
Andrija Sekol HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-4
Färdig
Jakov Donat Vidić
JJK ZADAR
Ante Lokin HAJJK Mladost - Alliance BD Vann på poäng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
6
Färdig
Marin Korica
JJK ENSO
Vann på Submission - 01:00
Leon Kopacevic JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-5
Färdig
Fran Vorkapić
JJK Lotus
Andrej Lokmić JJK Factory Đakovo Vann på poäng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -27kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Luko Mikulić
JJK Tatami
Mateo Matanović JJK Lotus Vann på Submission - 01:36
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -28kg
(Day 1)
8
Färdig
Marija Rašić
JJK Mangetsu
Luna Balaic JJK Tatami Vann på Submission - 01:28
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-8
Färdig
Petar Duvnjak
HAJJK Mladost - Alliance BD
Vann på poäng - 02:00
Filipo Šilovinac JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-6
Färdig
Ante Lokin
HAJJK Mladost - Alliance BD
Vann på Submission - 00:44
Filip Čolaković JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -34kg
(Day 1)
7
Färdig
Luciano Santini
JJK ZADAR
Marin Korica JJK ENSO Vann på Submission - 01:29
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-9
Färdig
Mirko Pataki
JJK Factory Đakovo
Vann på poäng - 02:00
Maks Žigić HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -24kg
(Day 1)
2-8
Färdig
Dominik Žužić
JJK Mangetsu
Matej Mitrović JJK Factory Đakovo Vann på Submission - 01:04
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -28kg
(Day 1)
9
Färdig
Petra Petrinjak
HAJJK Mladost - Alliance BD
Vann på poäng - 03:00
Lota Varjačić JJK ENSO
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-10
Färdig
Fran Marolin
JJK Tatami
Petar Duvnjak HAJJK Mladost - Alliance BD Vann på poäng - 02:00
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -36kg
(Day 1)
2-11
Färdig
Ella Jagic
HAJJK Mladost - Alliance BD
Laura Vičić JJK Pura Vida Cres Vann på poäng - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -34kg
(Day 1)
11
Färdig
TINO HORVAT
JJK Mangetsu
Borna Novak JJK Factory Đakovo Vann på poäng - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -30kg
(Day 1)
2-7
Färdig
Andrej Lokmić
JJK Factory Đakovo
Vann på poäng - 02:00
Ante Lokin HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -22kg
(Day 1)
1-12
Färdig
Lucija Kelemen
JJK ENSO
Vann på poäng - 02:00
Vida Kordić JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -34kg
(Day 1)
12
Färdig
Erik Smolčak
JJK Mangetsu
Vann på Submission - 00:52
Domagoj Matasić HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -28kg
(Day 1)
1-14
Färdig
Anastazija Vidovic
HAJJK Mladost - Alliance BD
Franka Zaro JJK ENSO Vann på Submission - 01:21
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -28kg
(Day 1)
10
Färdig
Luna Balaic
JJK Tatami
Vann på poäng - 03:00
Petra Petrinjak HAJJK Mladost - Alliance BD