Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -57kg
(Day 1)
57
Färdig
Kata Nenadic
HAJJK Mladost - Alliance BD
Larisa Lončar JJK Tatami Vann på poäng - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -50kg
(Day 1)
56
Färdig
Marin Hrgić
JJK Factory Đakovo
Vann på poäng - 03:00
Tomislav Pozgajcic HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -57kg
(Day 1)
58
Färdig
Lara Kotarac
JJK Factory Đakovo
Vann på poäng - 03:00
Tonka Marić JJK Factory Đakovo
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -66kg
(Day 1)
2-54
Färdig
Jagor Jurič
JJK Vinkovačke Rode
Vann på poäng - 05:09
Gabrijel Vukelic HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -55kg
(Day 1)
63
Färdig
David Kelbas
JJK Factory Đakovo
Vann på Submission - 00:20
Patrik Smolčak JJK Mangetsu
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -57kg
(Day 1)
59
Färdig
Tonka Marić
JJK Factory Đakovo
Kata Nenadic HAJJK Mladost - Alliance BD Vann på poäng - 03:00
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -48kg
(Day 1)
1-53
Färdig
CVITA MIKIN
JJK ZADAR
Mia Vrčković JJK Mangetsu Vann på poäng - 00:24
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +63kg
(Day 1)
1-55
Färdig
Paula Majhen
JJK Tatami
Vann på Submission - 00:18
Ena Hmelina JJK ENSO
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -55kg
(Day 1)
2-58
Färdig
Vito Kos
HAJJK Mladost - Alliance BD
Mark Jobst JJK Tatami Vann på poäng - 04:00
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -50kg
(Day 1)
1-52
Färdig
Noa Bionda
JJK Factory Đakovo
Vann på Submission - 00:44
Andrej Rukavina JJK ENSO
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -57kg
(Day 1)
60
Färdig
Lara Kotarac
JJK Factory Đakovo
Larisa Lončar JJK Tatami Vann på poäng - 03:17
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -55kg
(Day 1)
64
Färdig
David Kelbas
JJK Factory Đakovo
Vann på poäng - 03:00
Petar Zunic HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +63kg
(Day 1)
1-56
Färdig
Ana Batrnek
JJK Tatami
Vann på Submission - 00:35
Ena Hmelina JJK ENSO
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / +81kg
(Day 1)
2-59
Färdig
Mateo Matteoni
JJK Lotus
Vann på Submission - 03:39
Ivano Bačić JJK Kastav
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -66kg
(Day 1)
2-55
Färdig
David Krizmanić
JJK Vinkovačke Rode
Benjamin Nadarević HAJJK Mladost - Alliance BD Vann på Submission - 02:46
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +73kg
(Day 1)
1-58
Färdig
Noa Reljanović
JJK Vinkovačke Rode
Vann på Submission - 01:04
Lucas Srdoć JJK Kastav
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -57kg
(Day 1)
61
Färdig
Larisa Lončar
JJK Tatami
Vann på Submission - 01:45
Tonka Marić JJK Factory Đakovo
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -48kg
(Day 1)
Färdig
Nora Filić
JJK Factory Đakovo
Vann på Walkover
CVITA MIKIN JJK ZADAR
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / +81kg
(Day 1)
2-60
Färdig
Eugen Bajlo
JJK ZADAR
Leo Žuža JJK ZADAR Vann på Submission - 01:30
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -57kg
(Day 1)
62
Färdig
Lara Kotarac
JJK Factory Đakovo
Kata Nenadic HAJJK Mladost - Alliance BD Vann på Submission - 00:34
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -81kg
(Day 1)
2-65
Färdig
Giuliano Boucaux
JJK Lotus
Teo Vuletić JJK Tatami Vann på Submission - 00:36
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -48kg
(Day 1)
1-54
Färdig
Mia Vrčković
JJK Mangetsu
Nora Filić JJK Factory Đakovo Vann på Submission - 01:58
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -55kg
(Day 1)
65
Färdig
Matej Brlic
HAJJK Mladost - Alliance BD
Leon Šekerija JJK Mangetsu Vann på Submission - 00:35
Girls Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +63kg
(Day 1)
1-57
Färdig
Paula Majhen
JJK Tatami
Vann på Submission - 00:17
Ana Batrnek JJK Tatami
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / +73kg
(Day 1)
1-59
Färdig
Karlo Vitez
Ju-jitsu Klub Ronin Gym
Vann på Submission - 02:22
Paulo Benaš JJK Kvarner
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -50kg
(Day 1)
68
Färdig
Leon Horvat
JJK ENSO
Toni Matković JJK Tatami Vann på Submission - 01:29
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / +81kg
(Day 1)
2-61
Färdig
Ivano Bačić
JJK Kastav
Eugen Bajlo JJK ZADAR Vann på Submission - 03:35
Girls Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -70kg
(Day 1)
2-72
Färdig
Rubi Bosnić
JJK Pura Vida Cres
Vann på poäng - 04:00
Sara Sutlović JJK ZADAR
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -55kg
(Day 1)
66
Färdig
Patrik Smolčak
JJK Mangetsu
Vann på Submission - 02:03
Matej Brlic HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U16 (14-15) / -55kg
(Day 1)
67
Färdig
David Kelbas
JJK Factory Đakovo
Vann på Submission - 01:42
Leon Šekerija JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / +81kg
(Day 1)
2-62
Färdig
Mateo Matteoni
JJK Lotus
Vann på poäng - 04:00
Leo Žuža JJK ZADAR
Girls Jiu-Jitsu / U18 (16/17) / -57kg
(Day 1)
1-64
Färdig
Anja Puljić
JJK ENSO
Vann på Submission - 02:24
Mia Stabile JJK Lotus