Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -24kg
(Day 1)
2-9
Završeno
Max Marendić
JJK Mangetsu
Dominik Žužić JJK Mangetsu Pobeda po poenima - 02:00
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -38kg
(Day 1)
1-11
Završeno
Mirko Pataki
JJK Factory Đakovo
Pobeda po poenima - 02:00
Petar Duvnjak HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -36kg
(Day 1)
2-12
Završeno
Bruna Banovac
JJK Vinkovačke Rode
Gea Poljak JJK ENSO Pobeda po poenima - 02:27
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -27kg
(Day 1)
14
Završeno
Matias Tomic
JJK Pura Vida Cres
Toni Vorkapić JJK Lotus Pobeda po poenima - 03:08
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / +50kg
(Day 1)
2-14
Završeno
Mihael Mejdanac
JJK Factory Đakovo
Pobedio Završnicom - 00:28
Mateo Stopić JJK Mangetsu
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -28kg
(Day 1)
1-15
Završeno
Roza Brkić
HAJJK Mladost - Alliance BD
NIA MÜLLER JJK Factory Đakovo Pobeda po poenima - 02:14
Boys Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -24kg
(Day 1)
2-10
Završeno
Matej Mitrović
JJK Factory Đakovo
Dominik Žužić JJK Mangetsu Pobedio Završnicom - 00:32
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -28kg
(Day 1)
1-16
Završeno
Franka Zaro
JJK ENSO
Klara Mihovilović HAJJK Mladost - Alliance BD Pobeda po poenima - 02:00
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -22kg
(Day 1)
1-13
Završeno
Iskra Trusk
JJK Mangetsu
Pobeda po poenima - 02:00
Lucija Kelemen JJK ENSO
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -36kg
(Day 1)
2-13
Završeno
Laura Vičić
JJK Pura Vida Cres
Pobeda po poenima - 02:00
Gea Poljak JJK ENSO
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -34kg
(Day 1)
13
Završeno
Borna Novak
JJK Factory Đakovo
Erik Smolčak JJK Mangetsu Pobeda po poenima - 00:26
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / +50kg
(Day 1)
2-15
Završeno
NIKO KNEZOVIĆ
JJK Mangetsu
Mateo Stopić JJK Mangetsu Pobedio Završnicom - 00:14
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -46kg
(Day 1)
15
Završeno
Luis Novaković Sadžak
JJK Lotus
Anur Karasuljic JJK Lotus Pobeda po poenima - 03:00
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -28kg
(Day 1)
1-17
Završeno
NIA MÜLLER
JJK Factory Đakovo
Pobeda po poenima - 02:29
Julijana Kesler HAJJK Mladost - Alliance BD
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -46kg
(Day 1)
16
Završeno
Nicolas Ravarotto
JJK Lotus
Marin Perić JJK Pura Vida Cres Pobedio Završnicom - 01:17
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -38kg
(Day 1)
1-19
Završeno
Jakov Džimbeg
HAJJK Mladost - Alliance BD
Pobedio Završnicom - 00:58
Toni Sučić JJK Mangetsu
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -40kg
(Day 1)
2-17
Završeno
ANA ELENA GREGURIĆ
JJK Mangetsu
Pobeda po poenima - 03:00
Ruza Jukic HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U10 (8-9) / -28kg
(Day 1)
1-18
Završeno
Klara Mihovilović
HAJJK Mladost - Alliance BD
Pobedio Završnicom - 00:22
NIA MÜLLER JJK Factory Đakovo
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -46kg
(Day 1)
17
Završeno
Anton Kalcic
JJK Lotus
Fran Matić JJK Pura Vida Cres Pobeda po poenima - 03:00
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / +48kg
(Day 1)
2-20
Završeno
Erin Lazički
JJK ENSO
Antea Alviž JJK Lotus Pobeda po poenima - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -38kg
(Day 1)
1-20
Završeno
Jakov Džimbeg
HAJJK Mladost - Alliance BD
Jakov Negovetic JJK Pura Vida Cres Pobeda po poenima - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / +50kg
(Day 1)
2-16
Završeno
Mihael Mejdanac
JJK Factory Đakovo
Pobedio Završnicom - 02:12
Mateo Stopić JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -46kg
(Day 1)
18
Završeno
Mike Kosovic
JJK Lotus
Pobedio Završnicom - 00:24
Marko Glavaš JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -46kg
(Day 1)
19
Završeno
Anur Karasuljic
JJK Lotus
Marin Perić JJK Pura Vida Cres Pobedio Završnicom - 01:12
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -38kg
(Day 1)
1-21
Završeno
Fran Kordic
JJK Tatami
Mihael Svalina JJK Mangetsu Pobedio Završnicom - 00:46
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -40kg
(Day 1)
2-18
Završeno
STELA VRČKOVIĆ
JJK Mangetsu
Pobedio Završnicom - 02:31
Ruza Jukic HAJJK Mladost - Alliance BD
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -44kg
(Day 1)
1-23
Završeno
Elena Sablić
JJK Pura Vida Cres
Viktoria Santic HAJJK Mladost - Alliance BD Pobeda po poenima - 03:00
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -46kg
(Day 1)
20
Završeno
Fran Matić
JJK Pura Vida Cres
Mike Kosovic JJK Lotus Pobeda po poenima - 02:59
Boys Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -46kg
(Day 1)
2-21
Završeno
Tin Jamnić
JJK Tatami
Marko Šimić JJK Factory Đakovo Pobedio Završnicom - 01:47
Girls Jiu-Jitsu / U14 (12-13) / -44kg
(Day 1)
22
Završeno
Hana Pejic
JJK Tatami
Nika Šalina JJK ZADAR Pobeda po poenima - 03:00
Girls Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -40kg
(Day 1)
2-19
Završeno
ANA ELENA GREGURIĆ
JJK Mangetsu
Pobeda po poenima - 03:00
STELA VRČKOVIĆ JJK Mangetsu
Boys Jiu-Jitsu / U12 (10-11) / -38kg
(Day 1)
1-22
Završeno
Jakov Negovetic
JJK Pura Vida Cres
Mihael Svalina JJK Mangetsu Pobeda po poenima - 03:27